Angelina Jolie’den boşanamıyor! Brad Pitt sevgilisiyle ciddileşebilmek için gün sayıyor

Bir zamanlar dünyanın en gözde çifti olan Angelina Jolie ile Brad Pitt’in, 2005’te başlayan aşkı 2016’da olaylı bir şekilde sona ermişti.

Jolie, uçak yolculuğu yaptıkları sırada Pitt’in kendisine ve yanlarında bulunan çocuklarından birine şiddet uyguladığını öne sürmüştü.

“MÜCADELEM HENÜZ BİTMEDİ”

2016 yılında ayrılan çiftin mahkemesi 2021 yılında sonuçlanmıştı fakat Angelina Jolie, mahkemenin hayal kırıklığına uğradığını ve mücadelesinin devam edeceğini söylemişti. Dünya yıldızı mahkeme kararına itiraz etmişti.

Haberin dayandırıldığı kaynak, “Pitt’i asla affetmeyecek! Henüz mahkemenin bitmekten çok uzak olduğuna ve adaletin galip geleceğine inanıyor” ifadelerini kullanmıştı.

“ŞİDDET ÇOK DAHA ÖNCE BAŞLADI”

Jolie, hukuk ekibi aracılığıyla Brad Pitt’in kendisine yönelik fiziksel tacizinin boşanma davası açmasına neden olan 2016 yılındaki uçak olayından ‘çok da önce’ başladığını: “Pitt’in Jolie’ye yönelik fiziksel şiddet geçmişi, ailenin Eylül 2016’da Fransa’dan Los Angeles’a yaptığı uçak yolculuğundan çok önce başlamış olsa da, bu uçuş Pitt’in fiziksel şiddetini çocuklara da yönelttiği ilk sefer oldu. Bunun üzerine Jolie onu derhal terk etti.” şeklinde iddia etti.

DAVA BİTMEDİKÇE BU İŞ OLMAZ!

Yasal sürecin henüz sonlanacak gibi görünmediği açık. Pitt’in yakın çevresinin dediklerine göre ise ünlü oyuncu bu konudan oldukça rahatsız çünkü bu olay sevgilisi Ines de Ramon ile olan ilişkisini etkiliyor ve içeriden gelen iddialara göre çift “yollarına devam etmekte” daha doğrusu ilişkilerini istedikleri gibi resmileştirmekte zorlanıyor.

YENİ AŞKIYLA BAŞKA BİR HAYAT

Yakın çevreden gelen bir başka bilgiye göre Brad Pitt, mahkeme süreci konusunda umutsuzluğa kapılmış durumda. Bir an önce boşanma işlemlerinin tamamlanmasını ve sevgilisiyle istediği şekilde bir ilişki yaşamak sitediği söyleniyor.

60 yaşındaki başarılı oyuncu ve bir mücevher markasının yöneticisi olarak çalışan de Ramon neredeyse iki yıldır birlikteler. Bir kaynak “Brad bu işin sonuçlanmasını her şeyden çok istiyor” diyor ve bu umutlu bekleyişin tek sebebinin de Ines de Ramon olduğunu söylüyor.

BİRLİKTE YAŞAMAYA BAŞLADILAR

Brad Pitt’in ilk kez 2022’nin kasım ayında birlikte görüntülendiği Ines de Ramon ile aynı eve taşındığı ortaya çıkmıştı. Her ne kadar çocuklarıyla görüşmediği söylense de Pitt, sevgilisiyle tüm çocuklarını tanıştırmış.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x