Dilan Polat Sosyal Medya Hesabından Hakaretler Yağdırdı: “Türkiye’ye Girince Donunu Alacağım Senin”

Eşi Engin Polat’la birlikte kara para akladıkları iddia edilen ve maliyenin şirketleri hakkında inceleme başlatması istenilen Dilan Polat, sosyal medya hesabından adeta açtı ağzını yumdu gözünü… 

Çok sert ifadeler kullanan Dilan Polat kendisi hakkında ‘vergi kaçırıyor’ iddiasında bulunanlara “Türkiye’ye girince donunu alacam senin sen ayrı yerde kal şimdi sıra başka kişilerde hepiniz etkileşim köpeğisiniz !” Dedi. 

Magazin basınında sürekli olarak ‘paralı’ videoları ile gündemimize oturan Dilan Polat şu sıralar ‘kara para aklama’ iddiaları ile hayatımızda.

Doğum fotoğrafçılığı ile başlayan kariyerinde bir anda inanılmaz bir yükseliş yaşayan Dilan Polat, son günlerde kara para akladığı iddialarıyla gündemde.

Birçok güzellik merkezi ve kozmetik markası bulunan Dilan Polat, lüks yaşantısını halkın gözüne soktuğu gerekçesiyle sık sık eleştirilerin odak noktası hâline geliyor.

Özellikle geçtiğimiz günlerde uçak aldıkları iddiasıyla gündeme gelen ve ondan sonra daha çok dikkat çeken Polat ailesiyle ilgili dudak uçuklatan bazı iddialar söz konusu.

‘Hesaplarıma saldırı yapılıyor’ diyerek Instagram hesabının kapattırıldığını iddia eden Dilan Polat, yaşadığı rahatsızlık nedeniyle hastanede kalmasına rağmen bu sefer de Twitter hesabından paylaşımlar yapmaya başladı.

Dilan Polat, kendisi ve eşi hakkında ‘para para aklıyorlar, vergi kaçırıyorlar’ iddialarına bulunanlar için çok sert ifadelerde bulundu.

İşte Dilan Polat’ın Twitter (X) hesabından yaptığı açıklamalar:

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x